2 czerwca 2019

• Dziękujemy za sprzątanie kaplicy rodzinie Gągol i Halinie Gniado. W tym tygodniu sprzątają Stanisława Lipińska i Anna Michalska
  • Ofiary zbierane dziś do puszek są przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w maju modlili się przy kapliczkach. W czerwcu litania do Serca Jezusowego będzie odmawiana po wieczornych Mszach.
  • We środę modlitwa wypominkowa o godz. 17.30 a po niej Msza św. wypominkowa. Będziemy modlić się za zmarłych także w najbliższą niedzielę po Mszy o 9.00.
  • W pierwszy piątek m-ca: wizyta u chorych od godz. 9.00. Pierwsza spowiedź dla dzieci komunijnych od godz. 15.00. Spowiedź dla wszystkich od godz. 16.00.
  • Zapraszamy wszystkich na nasze wspólnotowe Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę 8 czerwca od godz. 20.00 w parafii Opatrzności Bożej w Wesołej.
  • Odprawa dla dzieci komunijnych i ich rodziców w niedzielę 9 czerwca po Mszy o 11.00.
  • W czwartek 20 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczniemy uroczystą Mszą św. polową przy Szkole o 11.00. Prosimy o przygotowanie:
  • Pierwszego ołtarza, obok kapliczki na Ogrodowej, mieszkańców Ogrodowej.
  • Drugiego ołtarza, obok OSP, mieszkańców Leontyny.
  • Trzeciego ołtarza przy krzyżu w ogrodzeniu parafialnym, mieszkańców Anielinka I (od Pani Sołtys w stronę Jakubowa).
  • Czwartego ołtarza w Kaplicy – mieszkańców Kościelnej.
  • Parafia św. Antoniego w Mińsku zaprasza na Ekstremalną Drogę Światła 8 czerwca od godz. 20.00. Trasa liczy 31 km. Informacje na plakacie.
  • Zapowiedź II:

Bartłomiej Maksym Niedźwiedziuk, kawaler z par. tut. i Aleksandra Połaska, panna z Mińska Maz.

INTENCJE MSZALNE od 3 do 9 CZERWCA 2019

PONIEDZIAŁEK 3.06 – św. Karola z Ugandy

17:30 o uzdrowienie Mai

18:00 + Zdzisława Piotrzkowicza w 2 r. śm., Helenę, Stanisława Piotrzkowicz, Czesława Jurek, Jana Piech

WTOREK 4.06 – dzień powszedni

18:00 + Mariusza, Mariannę, Hieronima, Irenę Ciarkowskich, Krystynę Wiktorowicz, Halinę, Mariana Pustoła

ŚRODA 5.06św. Bonifacego

17:30 WYPOMINKI

18:00 intencja wypominkowa

CZWARTEK 6.06 – dzień powszedni

8:30 o uzdrowienie Urszuli

PIĄTEK 7.06 – dzień powszedni

15:00 I spowiedź dzieci

18:00 + Kazimierza Wiktorowicza, zm. z rodziny Wiktorowiczów i Lipińskich

SOBOTA 8.06 – św. Jadwigi

8:30 + Dariusza Milewskiego, Michała, Helenę, Franciszka, Jadwigę Milewskich, Weronikę i Józefa Jerzak

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

9:00  + Gabrysię Żmudzką w 2 r. śm.

11:00 + Kazimierza Oleksińskiego w 17 r. śm., Stanisławę Oleksińską, Zofię, Maksyma Niedźwiedziuk, dziadków Oleksińskich i Polaków

CHRZEST