12 maja 2019

Zapraszamy WSZYSTKICH na nasz jutrzejszy Odpust Parafialny

Msza święta i procesja z Figurą MB Fatimskiej oraz poświęcenie terenu pod budowę o godz. 18.00.
Prosimy o przyniesienie świec!

POCZĘSTUNEK i spotkanie dla WSZYSTKICH PARAFIAN
po procesji w sali OSP... Atrakcje dla dzieci!
NIECH NIKOGO NIE ZABRAKNIE!!!

Dzisiaj wieczorem trzeci dzień przygotowania duchowego do święta parafialnego. Zapraszamy od godz. 18.00 do 21.00. W tym czasie możliwa spowiedź.

Prosimy KŻR, Koło Emerytów, Scholkę, Rodziców komunijnych o przyniesienie potraw bezpośrednio do OSP jutro od godz. 11.00. A kandydatów do bierzmowania o pomoc w sprzątaniu sali OSP jutro bezpośrednio po zakończeniu uroczystości.

Dziękujemy za sprzątanie kaplicy rodzinie Świętochowskich. W tym tygodniu sprzątają Renata Ratyńska, Teresa Kuśmierczyk i Bożena Kuśmierczyk.

Taca dzisiejsza jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

Zachęcamy wszystkich do śpiewania litanii loretańskiej przy krzyżach i kapliczkach. Nabożeństwo majowe będzie w kaplicy po wieczornych Mszach. Jutro – wyjątkowo o godz. 17.00.

Młodzież w wieku 14-18 lat zapraszamy na wyjazd rekolekcyjny w góry w terminie 1-7 lipca. Informacje u s. Asi.

Zapowiedź I:
Konrad Piotrkowicz, kawaler z par. tut. i Mariola Anna Rudnicka, panna z Jakubowa

INTENCJE MSZALNE od 13 do 19 MAJA 2019

PONIEDZIAŁEK 13.05 – ŚWIĘTO MB FATIMSKIEJ
18:00 za Parafian

WTOREK 14.05 – św. Macieja Ap.
18:00 + Antoniego Kowalczyka i pojednanie w rodzinie

ŚRODA 15.05 – dzień powszedni
18:00 + Władysława Domańskiego w 9 r. śm. i Barbarę Domańską

CZWARTEK 16.05 – św. Andrzeja Boboli