11 października 2020

• Dziękujemy za sprzątanie i dekorowanie kaplicy Danucie i Emilii Wójcickim. W tym tygodniu sprzątają i dekorują Agnieszka Bartnicka i Anastazja Gut.
  • Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Do puszek zbieramy ofiary na wsparcie ubogiej młodzieży w „Dziele Nowego Tysiąclecia”. Puszki stoją na parapecie w przedsionku.
  • Taca za tydzień jest przeznaczona na budowę kościoła.
  • W ciągu tygodnia Msze św. będą odprawiane przez księży Salezjanów. Bardzo dziękujemy im za pomoc.
  • Spotkanie modlitewne we wtorek, nabożeństwa różańcowe oraz wszystkie inne spotkania w kaplicy są odwołane. Prosimy Parafian o modlitwę różańcową w domach w intencji chorych i Służby Zdrowia zwłaszcza 13 października w rocznicę ostatniego objawienia w Fatimie.
  • Intencje wypominkowe i mszalne będziemy przyjmować w II połowie października.

INTENCJE MSZALNE od 12 do 18 PAŹDZIERNIKA 2020

PONIEDZIAŁEK 12.10 – dzień powszedni

18:00 + Jadwigę i Stanisława Szydłowskich, rodzinę Szymańskich i Skubniewskich

WTOREK 13.10 – bł. Honorata Koźmińskiego

18:00 o Boże błogosław. w 27 rocz. ślubu Agaty i Andrzeja

ŚRODA 14.10 – dzień powszedni

18:00 + Józefa Sadoch w 18 rocz. śm. i Zenobię Sadoch

CZWARTEK 15.10 NIE MA MSZY ŚW.

PIĄTEK 16.10 św. Jadwigi Śląskiej

18:00 + Antoniego, Anastazję i Wacława Wocial, Cecylię i Jana Cudnych oraz zm. z  rodziny Cudnych

SOBOTA 17.10 św. Ignacego Antiocheńskiego

8:30 + Dariusza Milewskiego, Michała, Helenę, Franciszka i Jadwigę Milewskich oraz Weronikę i Józefa Jerzaków

9:00 zam. p. Zofia Wójcicka

11:00 + Jadwigę Paluch w 5 rocz. śm.